XVII. EKE-gyereksíverseny
Eredmények – 2021

Helyezés Vezetéknév Keresztnév Helység Idő
1 Köntös  Petra Szentmihály 02:10.22
Helyezés Vezetéknév Keresztnév Helység Idő
1 Varga Nimród Miksa Kolozsvár 02:16.44
Helyezés Vezetéknév Keresztnév Helység Idő
1 Roman Vanessa Cluj-Napoca 00:41.32
2 Mocsáry-Gondos Anna Nádaskoród 00:42.40
3 Varga Zoé Anna Kolozsvár 00:49.27
4 Laping Imola Kolozsvár 00:56.71
5 Incze Bordi Zsolna Kolozsvár 01:03.92
6 Széll  Henriett Kolozsvár  01:06.45
7 Tasnádi Viktória Kolozsvár 01:13.97
8 Urák Boglárka Kolozsvár 01:26.12
Kizárva Csete Kata Ibolya Kolozsvár 01:41.62
Helyezés Vezetéknév Keresztnév Helység Idő
1 Kurucz Endre-Dániel Kolozsvár 00:44.09
2 Monoses Félix Kolozsvár 00:45.16
3 Bányai László Imre Kolozsvár 00:49.03
4 Kelemen  Magor Kolozsvár 00:57.44
5 Lázár Benedek Kolozsvár 01:03.13
Helyezés Vezetéknév Keresztnév Helység Idő
1 Roman Inamahoro Jessica Cluj-Napoca 00:37.19
2 Szakács Renáta-Zsanett Kolozsvár 00:37.72
3 Virág Viola Györgyfalva 00:40.30
4 Kelemen Hanna Kolozsvár 00:44.29
5 Luidort Aliz Panka Dés 00:47.97
Helyezés Vezetéknév Keresztnév Helység Idő
1 Horea  Ștefan Gabriel Cluj 00:32.82
2 Bakos Ádám-Márk Kolozsvár 00:33.64
3 Török Tamás Kolozsvár 00:35.46
4 Pethő Boris Kolozsvár 00:36.17
5 Gergely Áron Kolozsvár  00:40.15
6 László Bence Kolozsvár  00:41.29
7 Vigh Márton Kolozsvár 00:44.18
Helyezés Vezetéknév Keresztnév Helység Idő
1 Szabó-Venczel Nóra Szászfenes 00:37.11
2 Tătar Cosmina Maria Cluj 00:38.89
3 Kardos Tímea Kajántó 00:38.94
4 Papp Tímea Kolozsvár 00:39.38
5 Dolha Kerekes Erin Kata Kolozsvár  00:39.90
6 Kardos Csenge Erzsébet Kolozsvár 00:40.45
7 Zsoldos Boróka Gyalu 00:43.84
Kizárva Hunyadi Franciska Sára Magyarléta 00:36.65
Helyezés Vezetéknév Keresztnév Helység Idő
1 Simon Vince-Sámuel Kolozsvár 00:29.40
2 Vulpe Robert Cluj-Napoca 00:32.96
3 Rácz Alpár Kolozsvár 00:34.72
4 Monoses Róbert Kolozsvár 00:37.25
5 Vigh István Kolozsvár 00:38.13
6 Urák Csaba Kolozsvár 00:38.51
7 Cătinaș-Miklós Márk  Kisbács 00:39.56
8 Barát  Krisztián-Zsolt  Kolozsvár 00:39.80
9 Laping Péter Kolozsvár 00:42.81
10 Szakál Áron Kolozsvár 00:43.19
11 Orbók Kristóf Torda 00:43.28
12 Tasnádi Ármin Erik Kolozsvár 00:45.16
13 Istvánffy Péter Torda 00:51.70
Helyezés Vezetéknév Keresztnév Helység Idő
1 Veres  Zsófia Kolozsvár 00:29.21
2 Egyed  Eszter Dorka Kolozsvár 00:29.49
3 Roman Fediuc  Zara Cluj 00:31.88
4 Szélyes Villő Kolozsvár 00:31.90
5 Kurucz Anita Kolozsvár 00:37.89
6 Szakál Réka Kolozsvár 00:38.96
7 Urák Boróka Kolozsvár 00:40.60
Kizárva Varga Vivien Hanna Kolozsvár 00:39.30
Helyezés Vezetéknév Keresztnév Helység Idő
1 Néda Dávid Kolozsvár 00:26.66
2 Hunyadi Norbert Magyarléta 00:27.85
3 Kovács  Milán Cluj-Napoca 00:30.54
4 Varró Dávid Kolozsvár 00:31.89
5 Veres Kende Kolozsvár 00:32.75
6 Simon Benjámin Kolozsvár 00:33.53
7 Mocsáry-Gondos Péter Nádaskoród 00:36.64
8 Virág Nimród Györgyfalva 00:38.08
Helyezés Vezetéknév Keresztnév Helység Idő
1 Damache Daria Daniela Cluj  00:25.85
2 Széll Karola Kolozsvár 00:29.05
3 Egyed Zsófia Iringó Kolozsvár 00:31.15
4 Varró Henrietta Kolozsvár 00:36.20
Helyezés Vezetéknév Keresztnév Helység Idő
1 Fodor Ádám Kövend 00:27.00
2 Papp Csongor Kolozsvár 00:29.39
3 Köntös  Roland Szentmihály 00:31.72
4 Csibi Krisztián Kolozsvár 00:32.72
5 Martin Dan Ștefan Cluj 00:32.80
6 Bibza Boldizsár  Kolozsvár 00:33.25
7 Hîrlea  Ioan Cluj 00:34.64
Kizárva Ungur Tudor Feleacu  
A Yuppi Tábormozgalom Egyesület 2011-ben jött létre, hogy a diabéteszes, reumás és onkológiai betegségekkel együtt élő gyerekeket gyógyító élményekkel ajándékozza meg, ingyenes táborain keresztül. Az EKE – Kolozsvár 1891 a síversenyek részvételi hozzájárulásainak 10%-ával támogatja az ingyenes élményterápiás táborok költségeinek a fedezését.
Részvételi hozzájárulásával Ön is lehetővé teszi, hogy a Yuppi még több krónikusan beteg gyereket fogadhasson táboraiba!

Síverseny plakát

Honlapunk fejlesztésének támogatója:
Bethlen Gábor alap